Valoda

Kā izvēlēties piemērotu produktu personīgai higiēnai

Mēdz teikt, ka ādas izskats, it īpaši roku ādas, atklāj īsto cilvēka vecumu.

Šodien mūsu visu ikdiena nav iedomājama bez roku rūpīgas mazgāšanas un dezinficēšanas, un ir ļoti svarīgi izvēlēties tos produktus, kas attīra mūsu ādu rūpīgi, bet saudzīgi. MARENCE zaļo dūņu ziepes atšķir no daudzām citām tas, ka to sastāvā ir izmantotas saldūdens zaļās dūņas, kas ir ekoloģiski tīras un bioloģiski aktīvas, veidojušās tūkstošgadēm ilgi bezskābekļa vidē. Tās satur bagātīgu organisko vielu klātbūtni, tostarp pilnu aminoskābju kompleksu, C, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, D, E un P vitamīnus, dabīgos antioksidantus, humīnskābes, lipīdus, fulvoskābes, taukskābes un enzīmus, kā arī  mikro un makro elementus. Bagātīgais sastāvs ietekmē roku ādas izskatu un labsajūtu.

Ļoti svarīgi izvelēties tos mazgāšanas līdzekļus, kuri nav kaitīgi cilvēka veselībai. Kosmētikā, šampūnos, ziepēs ir bieži sastopami tādas sastāvdaļas kā SLS un SLES. Abi ķīmiskie savienojumi ir mākslīgas spēcīgas putošanas vielas. Patiesībā SLS (Sodium Lauryl Sulfate) ir indīga ķīmiska viela, kura satur dioksīnu-kancerogēnu (vēzi izraisošu ingredientu). SLES, lai arī mazāk kaitīgs kā SLS, nogulsnējas cilvēka aknās un tā iedarbība uz cilvēka veselību ir ilgstoša.

Abas vielas stipri ietekmē endokrīnas sistēmu un hormona-estrogēna koncentrāciju, kas bieži ir tādu sūdzību, kā neauglība, krūts vēža, agrīnas menopauzes sindroma izraisītājs.

Vairākums ziepju ražotāju izvēlās izmantot savos produktos šīs vielas tā vienkāršā iemesla dēļ, ka šīs sastāvdaļas ir lētas un viegli lietojamas kosmētikas formulās. Daudzi dermatologi uzsver, ka patiesībā – mašīnas vai trauku mazgāšanai domātais līdzeklis daudz neatšķiras no ikdienā pieejamajiem šampūniem veikalos – abu sastāvā ir SLS vai SLES, kas ne tikai lieliski puto, bet arī šķīdina taukus – gan mašīnas motora eļļu, gan cilvēka ādas, tādēļ bieži vien izraisa dedzinošu vai niezošu sajūtu, kas var attīstīties līdz nopietnām ādas slimībām.

Ņemot vērā, ka MARENCE filozofija un vērtības ir saudzīga attieksme pret dabu un rūpes par cilvēka veselību, mūsu ziepes ir izgatavotas uz augu glicerīna bāzes, kas ir būtiski, jo glicerīns ir dabīgs mitrinātājs, tas sniedz ādai tūlītēju mitrināšanas sajūtu, tās var izmantot cilvēki ar alerģisku, jutīgu un sausu ādu. Pēc lietošanas āda jutīsies lieliski, tā nebūs sausa, bet gan tīra un mitrināta. 

Par putojošām vielām mēs izvēlējāmies lietot ingredientu kompleksu, kas maigi attīra pat visjutīgāko ādu bez jebkādas kaitīgas ietekmes. Tādas ziepes var droši izmantot ne tikai roku un ķermeņa, bet arī sejas ādas mazgāšanai. Pateicoties augu izcelsmes glicerīnam, pievienotām vērtīgām eļļām un saudzīgām attīrošām sastāvdaļām, mazgāšana ar MARENCE ziepēm saglabā dabisku ādas pH līmeni, padara ādu mīkstu un sniedz patiesu komfortu sajūtu.  

MARENCE ziepes ir piemērotas ikdienas vairākkārtējai lietošanai. Mēs iesakām pēc roku mazgāšanas izmantot arī MARENCE roku krēmu, lai pasargātu ādu no apkārtējās vides, to pabarotu un mitrinātu. 

*Informācijas avoti

– Sodium Lauryl Sulfate (SLS) and Sodium Laureth Sulfate (SLES). The Killers in your Bathroom?

– Theecologist.org

– The US Food and Drug Administration (FDA)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *