Valoda

Saulgriežu attīrīšanās rituāls

Saulgriežu attīrīšanās rituāls enerģijas, spēka un skaistuma vairošanai

Vasaras saulgrieži ir īpašs laiks sievišķībai, sievietes auglībai un saiknes ar dabu nodibināšanai un atjaunošanai. Saulgrieži jau izsenis ir laiks, kad cilvēki īpašu uzmanību velta prāta un ķermeņa attīrīšanās rituāliem. Šis ir laiks, kad mēs ejam dabā un meklējam spēku dabas procesos, it īpaši mūsu zemē, kas ir spēcīgu un enerģētisku vietu pārpilna. Šis ir īstais brīdis, kad attīrīt sevi gan fiziski, gan garīgi un uzkrāt labo enerģiju.

Viens no iecienītākajiem attīrīšanās rituāliem ir došanās pirtī. Lai vairotu skaistumu, Līgo dienā plūktās zāles jāizkaltē un jāizmanto pirts rituāliem. Tie sniegs gan garīgu attīrīšanos, gan enerģiju un harmoniju. Turklāt, vasaras saulgriežos grieztās pirts slotiņas būs jo īpaši iedarbīgas. Vislabākā Jāņu zāļu pirts slota ir no bērza –  tā palīdzēs relaksēties un uzņemt enerģiju. Savukārt ozola slotiņa domas padarīs skaidrākas, vītola – vairos sievietes, maģisko spēku, ābeles slotiņas atmodinās sievietes emocionālo būtību.

Pirts rituālu var iesākt dažādi – svarīgi pamazām karsēties un atdzist vairākkārtīgi, nav ieteicams pārkarsēties. Pērties ieteicams, esot otro reizi uz lāvas, lai gan slotiņu aromātam un ķermeņa mitrināšanai var izmantot visu laiku. Dodoties uz lāvas, ieteicams to noklāt ar Jāņu zālēm un pļavas ziediem, kas nodrošina patīkamu aromātu un relaksāciju. Kad ķermenis ir uzsildīts un ādas poras atvērušās ieteicams izmantot ķermeņa skrubi, lai atbrīvotots no  atmirušām ādas šūnām. Galvenais jāatceras, ka ķermeņa skrubi nelieto sejai un kakla zonai – ķermenim ir viens skrubis un sejas ādai cits.

MARENCE ķermeņa skrubis ne vien attīra, bet arī baro un piesātina ar noderīgām vielām. Masāžas laikā cukura un mandeļu kauliņu daļiņas saudzīgi noņem atmirušās ādas šūnas. Pēc skrubja lietošanas āda kļūst gluda un samtaina.

Mūsu klienti ir iecienījuši savos pirts rituālos izmantot MARENCE saldūdens zaļās dūņas, kuras izmanto kā sejas, matu, roku vai visa ķermeņa masku, paturot dūņas uz ādas apmēram 10-15 min. Saldūdens zaļās dūņas ir 100% dabas radīts produkts – komplicēta sistēma, kas cilvēka organismā iedarbojas šūnu līmenī, aktivizējot organisma pašārstēšanās spējas. Tās satur bioloģiski aktīvas vielas – bagātīgu organisko vielu klātbūtni, tostarp pilnu aminoskābju kompleksu, vitamīnus, dabīgos antibiotiķus un antioksidantus, humīnskābes, lipīdus, fulvoskābes, taukskābes un enzīmus, kā arī  mikro un makro elementus. 

Pēc ķermeņa attīrīšanās noskalo ādu ar vēsu ūdeni, nosusina ar dvieli un uzklāj ķermeņa eļļu, krēmu vai losjonu, jo skrubis burtiski atver ādu, noņem lieko, tāpēc noteikti pēc tā ir jālieto mitrinošs vai barojošs līdzeklis, kas aizver ādu – palīdz atjaunot ādas dabisko aizsargbarjeru, ko veido plāna, neredzama hidrolipīdu kārtiņa.

Iesakām MARENCE ķermeņa eļļu Passion, kura mitrina un mīkstina ādu, un uzlabo tās elastību. Vērtīgo eļļu kokteilis darbojas kā spēcīgs antioksidants, kas atjauno un atjaunina ādu. Pateicoties vieglai eļļas tekstūrai, tas lieliski uzsūcas, neatstājot uz ādas taukainu spīdumu. Vai lieto Anti-celulīta ķermeņa masāžas eļļu, kura nostiprina ādu, uzlabo tās elastību un veicina celulīta samazināšanos. Marence īpaši izstrādātais Saldūdens zaļo dūņu ekstrakts nodrošina ādu ar mikro un makro elementiem, aminoskābēm un vitamīniem.

Neaizmirsti arī par kāju, roku un matu kopšanu. Palutini savas kājas ar nomierinošu balzamu ar tējas koka eļļu. Balzamam piemīt dziļi nomierinoša iedarbība, kas sniedz viegluma sajūtu nogurušām kājām un ieskaties plašajā MARENCE ķermeņa kopšanas līdzekļu piedāvājumā – spied šeit.

Novēlam skaistus Līgo svētkus un iesakām izmantot šo maģisko laiku, lai rastu jaunu un pozitīvu enerģiju turpmākajam gadam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *