Valoda

MARENCE ekstrakti un sastāvdaļas

MARENCE kosmētikas sastāvdaļas ir dabīgas izcelsmes un kosmētikas produkti nesatur sulfātus, parabēnus un citas organismam kaitīgas vielas.  Pētījumu un laboratorisku pārbaužu rezultātā MARENCE ir izstrādājusi savu kosmētikas produktu sastāvu. 

MARENCE Saldūdens Zaļās Dūņas satur pilnu aminoskābju kompleksu, bagātīgu C, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9 un PP vitamīnu klāstu, kā arī rutīnu, dabīgos antioksidantus, lipīdus, enzīmus un mikro un makro elementus. Skābju-sārmu līdzsvars (pH) MARENCE saldūdens zaļajās dūņās līdzinās ideālam cilvēka ādas pH, ļaujot aktīvām sastāvdaļām dziļi iekļūt ādā.

Specializēts ieguves process nodrošina maksimālu MARENCE bioaktivitātes un elementu augstvērtības aizsardzību. MARENCE Saldūdens Zaļās Dūņas nāk no ledāju ezera 7 m dziļuma Rāznas Nacionālā parka teritorijā.
Saldūdens Zaļo Dūņu unikālajā aktīvajā struktūrā ietilpst aminoskābes, vitamīni un plašs mikro un makro elementu klāsts, kas veido dzīvo aluviālo trijotni, ko MARENCE piešķir visiem sejas un ķermeņa kopšanas līdzekļiem un produktiem, kas satur Saldūdens Zaļo Dūņu ekstraktus.
Saldūdens Zaļo Dūņu ekstrakts

Ziemeļu puslodes ledāju ezeru Saldūdens Zaļās Dūņas jeb Limus ir 100% dabīgs produkts. Saldūdens Zaļās Dūņas veidojās ledāju ezeru dzīlēs, turpat 10 m dziļumā, florai un faunai nobriestot, bezskābekļa vidē vairāk nekā 4000 gadu ilgā periodā.
Trīs īpaši ekstrakta protokoli – Nr. 1, No. 2 un Nr. 3 – ir izveidoti, lai saglabātu MARENCE Saldūdens Zaļo Dūņu organisko vielu un elementu perfekto attiecību un aktivitāti arī Marence sejas un ķermeņa kopšanas krēmos, eliksīros, attīrošajā kosmētikā, eļļās un ziepēs, kas mitrina, atjauno un nodrošina ar minerālvielām pat visjūtīgāko ādu.

No. 1 PROTOCOL
Saldūdens zaļo dūņu ekstrakts uz ūdens bāzes, satur 7 veida aminoskābes, 3 dažāda veida B vitamīnus un humīnskābes.

No. 2 PROTOCOLSaldūdens zaļo dūņu ekstrakts uz eļļas bāzes satur bioloģiski aktīvu hlorofila, karetenoīdu un fitosterolu kompleksu.

No. 3 PROTOCOL

Saldūdens zaļo dūņu ekstrakts uz 30% etilspirta bāzes satur 13 veida aminoskābes, 4 veida B vitamīnus un rutīnu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *