Zaļās dūņas no Ziemeļu ezeriem:
7000 gadu krāts spēks un skaistums.

IMG_7060

Mūsu stāsts sākas dziļumā

Tas, ko tu redzi, veroties mūsu ziemeļnieciskajā dabā, ir skaistā ārpuse: smaržīgās priedes un sudrabainās smilgas, liegās upes un zilie ezeri, sūnas un smiltis.
Tas, ko mēs, MARENCE, redzam, ir jaudīgā iekšpuse: gadu tūkstošos krāta gudrība un spēks, ko glabā Latvijas neskartās dabas dzīles.
Tur, pašā ezera dzelmē, dziļumā, sākas MARENCE stāsts.
Patiesībā šis stāsts sācies jau vairāk kā pirms 7000 gadiem – tik sena ir saldūdens zaļo dūņu izcelsme.
Saldūdens zaļās dūņas ir īsts dabas brīnums, ko iegūstam tikai šeit, Latvijā – vienā no Rāznas nacionālā parka ezeriem. Par šo bagātīgo dabas materiālu ir vērts uzzināt vairāk – ielūkojies sadaļā DŪŅU ABC un iepazīsti vienu no Latvijas lielākajiem dabiskajiem dārgumiem!

Īsumā – ar ko dūņas ir tik īpašas?

Tām ir dabas procesu atmiņa, tām ir spēks un spēja novadīt minerālvielas, vitamīnus, aminoskābes un citas vērtīgās vielas mūsu organismā, tajā pašā laikā to attīrot.
Saldūdens dūņas strādā dziļākajā audu līmenī, piegādājot tavam organismam enerģiju un informāciju par dabas spējām vienmēr atjaunoties, kā arī bioloģiski aktīvās vielas, kas tūkstošgadēs krājušās ezera dziļumā, slānis uz slāņa.
Tagad, pateicoties MARENCE kosmētisko formulu radītājiem, šo informāciju un spēku dāvājam tev – tavam skaistumam, spēkam un veselībai.
28795770_10156095362346635_7032005599889981440_n
meitene-skaistums

Mūsuprāt, spēks, skaistums un veselība iet roku rokā.

Mēs zinām – skaistums sākas ar labsajūtu, labsajūta sākas ar veselību, un veselība – ar prasmi pielietot dabas spēkus un resursus.
Tādēļ MARENCE stāsts ir ne tikai par skaistu ādu un lieliskiem matiem.
Tas ir par dabisku dziedināšanos, fizisko un garīgo labsajūtu, par dzīves jaudu un baudpilnu relaksāciju pēc krietni padarīta darba.

Cilvēks ir Daba un Daba ir Cilvēks.

Šo vienotību uzskatāmi pauž un tā kodēta ledāju saldūdens ezeru ekosistēmā, kas Zemes Ziemeļu puslodē izveidojās pirms 7 000 gadiem. Un tas tiešām nebija maigs process.
Mēs ziemeļos ticam Dabas procesam. Mēs ziemeļos skeptiski uzlūkojam jaunības eliksīrus. Mēs esam iemācīti pacietīgi kopt un mierīgi gaidīt rezultātus. Ātru brīnumu vietā mēs izvēlamies nesteidzīgu dziļumu. Tā ir gudrība, kuru ziemeļu mantojums ir saglabājis, lai nodotu nākamajām paaudzēm. Tagad, pateicoties MARENCE kosmētisko formulu radītājiem, šo informāciju un spēku dāvājam tev – tavam skaistumam, spēkam un veselībai.
Tieši šo saikni ar vēsturi, zinātni un viedumu simbolizē mūsu izvēlētais vārds – MARENCE.
Marence_model

Fakti, ko ir labi zināt

18
100% dabisks saldūdens dūņu ekstrakts atrodas visos mūsu produktos.
Iamgreen
Kosmētikas produktu tūbiņas tiek ražotas no cukurniedrēm, kas ir 100% pārstrādājams resurss, un tā ražošana ievērojami samazina CO2 izmešus gaisā.
10
Mūs atzinīgi novērtē klienti gan Baltijā, gan arī Islandē, Kanādā, Vācijā, Austrijā un cituviet.
6
Pilnīgi visi produkti ir droši lietošanai, jo ir dermatoloģiski testēti.
clinicallytested
Dūņas un to labvēlīgo ietekmi uz cilvēka veselību pēta ārsti un zinātnieki.
19
Vairākums no mūsu produktiem nesatur parfīmu.