Piegāde

Veicot Produktu pasūtījumu Mājas lapā, Jūsu pasūtījums tiek apstrādāts 2 (divu) stundu laikā no pasūtījuma veikšanas brīža. Marence Jūsu pasūtītos Produktus Jums izsūta uz pasūtījumā norādīto piegādes adresi 2 (divu) darba dienu laikā no brīža, kad Marence saņem Jūsu pasūtījuma rēķina samaksu, izmantojot Jūsu izvēlētu Piegādātāju. Mēs Jūs informēsim par pasūtījuma izsūtīšanas laiku. Ņemiet vērā, ka iepriekš norādītie termiņi var tikt mainīti atkarībā no saņemto pasūtījumu skaita un Marence noslodzes, īpaši – svētku un brīvdienu laikā. Atkarībā no kopējās pasūtīto Produktu summas piegāde var būt bez maksas (informācija par bezmaksas piegādi pieejama zemāk). Zemāk Jūs varat atrast informāciju par Piegādātājiem, aptuveno piegādes laiku (pēc tam, kad Marence ir nodevusi Jūsu pasūtītos Produktus Piegādātājam) un izmaksas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka precīzu informāciju par piegādes laiku un izmaksām iegūsiet, pirms veiksiet pasūtījumu. Marence nodrošina Produktu piegādi visā pasaulē.

Zemāk ir norādīti Piegādātāji, aptuvenais piegādes laiks un izmaksas:

Valsts vai reģionsPiegādātājsPiegādes laiksPiegādes izmaksas
LatvijaOmniva pakomāts1 līdz 2 darba dienasEUR 2.50
LatvijaOmniva kurjers1 līdz 2 darba dienasEUR 6.20
Lietuva un Igaunija
Omniva pakomāts1 līdz 2 darba dienasEUR 2.50
IgaunijaOmniva kurjers1 līdz 2 darba dienasEUR 6.20
Eiropas Savienība
Kurjers5 līdz 8 darba dienasEUR 15.00
Eiropa
Kurjers5 līdz 8 darba dienasEUR 25.00
ASV, Kanāda, Austrālija
Kurjers2 līdz 6 darba dienasEUR 35.00
Citas valstisKurjersLīdz 21 darba dienai

EUR 60.00

Izvēloties piegādi ar kurjeru, pasūtītie Produkti tiks nogādāti uz Jūsu norādīto adresi darba dienās laikā no plkst. 9.00 līdz 18.00.

Ja Jūsu iegādāto Produktu kopsumma pārsniegs EUR 20.00, piegāde Latvijā, Igaunijā un Lietuvā  būs bez maksas uz Omniva pakomātu. Piegāde uz Eiropas Savienības valstīm būs bez maksas, ja pasūtījuma summa pārsniegs EUR 70.00. 

Valsts vai reģionsMinimālā summa piegādei bez maksas
LatvijaEUR 20.00
Lietuva, IgaunijaEUR 20.00
Eiropas Savienība
EUR 70.00