Valoda

Sejas ādas attīrīšana

Ādas attīrīšana ir pirmais solis uz skaistu un veselu ādu. Neatkarīgi no tā, vai lieto dekoratīvo kosmētiku, sejas āda ik dienu ir jāattīra – ieteicams 2x dienā – no rīta un vakarā. Attīrīšanai ir svarīgi posmi: vakarā trīs soļi – dekoratīvās kosmētikas noņemšana, mazgāšana un tonizēšana. No rīta – mazgāšana un tonizēšana. Papildus reizi nedēļā ieteicams veikt maigu pīlingu, lai nolobītu atmirušās raga kārtas šūnas un attīrītu ādu vēl dziļāk.

Ja ādas virsējais slānis nebūs attīrīts, tas neļaus tās dziļākajiem slāņiem uzņemt dienas un nakts sejas krēma vai masku, serumu un ampulu vērtīgās sastāvdaļas.

Pašreiz sejas attīrošo līdzekļu piedāvājums ir tik liels, ka viegli tajā apjukt, tāpēc MARENCE speciālisti dalās padomos.

Izvēlies attīrošos līdzekļus atbilstoši savam ādas tipam.

Sausai ādai izmanto attīrošo pieniņu un, tad toniku. Pieniņu uzklāj uz sejas un noņem ar salveti vai vatīti un noskalo ar ūdeni, tad lieto toniku, kurš atjaunos ādas pH līmeni. No klientiem bieži dzirdam, ka tonika lietošana tiek izlaista, bet gribam uzsvērt šī attīrīšanas soļa svarīgumu, jo ādas paskābināšana, lai atgūtu fizioloģisko līmeni, ir obligāta. Uzliec toniku uz salvetes vai vatītesun apstrādā seju, kaklu, ausis un arī dekoltē zonu, kas noveco ļoti strauji. Pēc tam iemasē ādā serumu un/vai krēmu.

Taukainai, problemātiskai ādai ar ļoti izteiktu taukošanos jālieto noskalojamie līdzekļi – attīrošās putas, geli, ziepes vienu līdz divas reizes dienā, tad lieto toniku, kurš atjaunos ādas pH līmeni.

Micelārais ūdens – daudzas sievietes ir iecienījušas attīrīt sejas ādu ar micelāro ūdeni. Tas paredzēts, lai noņemtu dekoratīvo kosmētiku un arī kopjošo kosmētiku. Micelārais ūdens ir labi piemērots ātrai ādas attīrīšanai, ja nav ērti veikt visu rituālu. Pēc micelārā ūdens lietošanas iesakām sejas ādu nomazgāt ar ūdeni.

Pēc sejas attīrīšanas reizi nedēļā ieteicams veikt sejas pīlingu, lai nolobītu atmirušās raga kārtas šūnas un attīrītu ādu vēl dziļāk. Skrubim jeb pīlingam jābūt saudzīgam, ne abrazīvam. Turklāt to ieteicams lietot ādai bez iekaisumiem un izsitumiem, jo pretējā gadījumā skrubis ādas stāvokli var tikai pasliktināt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *